Mesto Trenčín - odkaz na hlavnú stránku [Klávesová skratka Alt + H]
EnglishDeutsch
Mesto z hradu

Do kúpeľov lacnejšie už len do 28. februára

(13.02.2018, Mesto Trenčín)

Už iba dva týždne potrvá obľúbená zimná akcia Kúpele v regióne, ktorá obyvateľom Trenčína ponúka výhodné vstupy do termálnych bazénov a vonkajšieho bazéna Grand v Kúpeľoch Trenčianske Teplice.

Na vstup do všetkých termálnych bazénov so zľavou 50 percent a vstup do bazéna Grand s 30-percentnou zľavou stačí preukázať sa trvalým pobytom v meste Trenčín.

Predaj procedúr pre termálne bazény je v budove Kaštieľa denne od 9.00 do 18.00 h., na čísle 6514 140 / 775 alebo na . Vstup do bazéna Grand v budove Rehabilitačného bazéna denne od 10.00 do 18.00 h, tel. 6514 771. Viac na www.kupele-teplice.sk.

Vstup do termálnych bazénov je možný len pre osoby nad 18 rokov. Zľavy nie sú kumulovateľné a sú neprenosné. Platia vždy na 1 osobu po preukázaní sa občianskym preukazom. Nakoľko vstup do bazénov je podmienený voľnou kapacitou daného bazéna, je dobrá včasná rezervácia.

Liečivá termálna voda v kúpeľoch uvoľňuje svalové napätie a pôsobí na všetky bolestivé stavy pohybového aparátu, najmä kĺbov a chrbtice. Zlepšuje tiež kvalitu pokožky a je ideálnym riešením na relaxáciu a regeneráciu organizmu, ako aj prevenciou pred vznikom chorôb.

Počas minulej zimy sa do projektu Kúpele v regióne zapojilo spolu s Trenčínom 64 miest a obcí nášho kraja, akciu využilo 10 796 hostí, najviac záujemcov o kúpanie v teplických bazénoch bolo už tradične z nášho mesta.

Za obsahovú prípravu tejto stránky zodpovedá: MsÚ Trenčín